اعتماد به ما

چگونه به وی آی پی قشم اعتماد کنم ؟

باتوجه به افزایش کلاه برداری از طریق سایت های اینترنتی، برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی باید مواردی را بررسی کرده و اطمینان کافی از آن داشته باشید.

1. درگاه پرداخت آنلاین

هر فروشگاه اینترنتی برای پرداخت هزینه فاکتور به یک درگاه پرداخت آنلاین نیاز دارد که درگاه های پرداخت به دو دسته درگاه پرداخت مستقیم و درگاه پرداخت واسط تقسیم می‌شوند، برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم و بستن قرداد با بانک، نیاز است تا تمامی اطلاعات حقیقی و حقوقی در اختیار بانک قرار بگیرد.
در نظر داشته باشید که برای دریافت نماد الکترونیکی باید در وحله اول وبسایت باید درگاه پرداخت آنلاین خود را دریافت کرده باشد.

فروشگاه اینترنتی وی آی پی قشم برای پرداخت هزینه وجه سفارشات، دارای درگاه پرداخت واسط زرین پال بوده که بدون هیچ نگرانی میتوانید سفارش خود را ثبت کرده و پرداخت کنید.

2. نماد الکترونیکی ( E-namad )

نماد الکترونیکی یا همان اینماد یکی از اصلی ترین و مهمترین مجوز های لازم برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شود، زیرا شما میتوانید از اطلاعات مربوط به صاحب امتیاز ( آدرس، شماره تماس و ... ) و سوابق عملکرد آن را مشاهده کنید و در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا کلاه برداری میتوانید به راحتی در سامانه اینماد شکایت خود را ثبت کنید.
این نماد از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و تحت نظارت وزارت صنعت و معدن و تجارت به متقاضیان فروشگاه اینترنتی اعطا می‌شود.

فروشگاه اینترنتی وی آی پی قشم دارای نماد بوده که به منزله تضمین امنیت اطلاعات کاربران و وب‌ سایت محسوب می‌شود، شما میتوانید با کلیک و یا لمس نماد الکترونیکی مقرر در پایین صفحه سایت از صلاحیت فروشگاه اینترنتی وی آی پی قشم استعلام بگیرید.

3. پشتیبانی آنلاین و 24 ساعت

همانطور که میدانید علاوه بر موارد یاد شده فوق، اصلی ترین موضوعی که اعتماد کاربران را جلب می‌کند، خدمات دهی و پشتیبانی یک وبسایت می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی وی آی پی قشم همواره آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما کاربران عزیز از طریق چت آنلاین و پشتیبانی وی آی پی قشم از ساعت 10:00 الی 20:00 بوده که میتوانید در زمان غیر اداری نیز از طریق تیکت و ایمیل پشتیبانی وی آی پی قشم با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد ارتباط با وی آی پی قشم